קצת עלי

שמי ירמיה בן-קמון, נשוי + 2 חמודים, מתגורר בכוכב השחר.

בחיי הייתי מתעסק בעיקר במוזיקה ואומנות, בכך שניגנתי על כמה כלים כבר בגיל צעיר. אולם לא רציתי לסמוך על כשרון זה לפרנסה. בהמלצת קרובים, תוך היותי אברך בישיבה גבוהה ולאחר שעיצבתי את הזמנת החתונה שלי, המליצו לי על לימודי גרפיקה. כך התחלתי ללמוד במכללת פרוג לעיצוב גרפי. מתוך הכרח, כבר מתחילת הלימודים התחלתי לעבוד בזה ופתחתי עוסק פטור.

לאט לאט אני שומע יותר ויותר מחמאות מסביב, יותר הערכות על עבודותי, מה שנתן לי יותר ויותר כח וברכה, והכי חשוב – השתפרות והתקדמות מתמדת. על כן, הייתי מתעניין יותר ויותר במקצוע ברמת המיתוג, האיפיון, חווית המשתמש, המחקר ועוד.

התגלה לעיני שעיצוב גרפי זה לא רק לדעת להמחיש דברים מסויימים, אלא זה הרבה יותר מה שמעבר לזה, כשהתוצאה החזותית, כאמור, היא רק תוצאה

סטודיו "קו נקודה"

שתי צורות גרפיות פשוטות. גם שם של שעשוע ציור. גם מושגים מעולם המחשבה המקביל לעולם החזותי כשאחד כולל את השני תוך כדי שמדובר בשני מימדים איכותיים. קו. נקודה. המחשבה לפני שהיא מתלבשת ומתפרסת במודע היא בבחינת נקודה, וכשהיא מתעצבת בצורת מגמה עם התחלה, אמצע וסוף היא בבחינת קו. התוצאה צריכה להיות אצל המתבוננים בבחינת נקודה, שזו תכונת הראיה החזותית (לעומת השמיעה שמתפרסת לאורך זמן). זה התפקיד שלכם. התפקיד שלי זה להחזיר את מי שפוגש אתכם להתקשר עם נקודת ההתחלה שלכם. קו-נקודה. זה בתמצית.