לעצב ולבנות אתר, מה זה אומר?

מעבר לעיצוב מעולה, ואפילו לפניו, נדרשת עבודת מחקר, אפיון ואסטרטגיה יסודיים, גם כדי להבין את הפרויקט, אבל בעיקר כדי להבין את המשתמש והביא אותו לפעולה חיובית באתר.

סוגי אתרים

אתרי תדמית

אתרי חנות

אתרי תוכן

אתרי פורום

עיצוב

חויית משתמש

כמו שאמרנו, כאן המעצב הוא גם המאפיין, המתכנן והמפתח של האתר, מה שמוביל לכך שלכל דומיין בפרויקט שסביב האתר – זרימת והנגשת הנתונים למשתמש, מהירות הגלישה, החויה האינטראקטיבית ואפילו הקידום של האתר, המיקרוקופי וסביבת הניהול של האתר ושל שרת האחסון – יש שיקול דעת של מעצב, ולא שיקול דעת של מספר בעלי מקצוע שונים. ומהו שיקול הדעת של מעצב? איך למתג ולשווק את הפרויקטים שלכם בצורה הכי מקורית ויצירתית שיביא אותו להגשמת מטרותיו. והעיצוב? פשוט מעולה. אבל אתם לא צריכים להאמין לנו, תאמינו ללקוחות 😉

דומיין התנהלות זה מאובחן בשם UX/UI (user experience & user interface), שבעזרת אפיון, מחקר ואסטרטגיה, בונים את שלדת האתר, בה נבחן את זרימת גלישת הלקוח הנרצית ביותר, ואת נראות האתר, דרך מיתוג ועיצוב האתר להעברת המסרים הנכונים והמניעים לפעולה.

אינטראקטיביות ורספונסיביות

עיצוב חויית המשתמש לא נגמרת ברמה הסטטית, ממש ממש לא, אלא אחד היתרונות הגדולים של בניית אתר ע”י מעצב ולא ע”י מתכנת הוא העיצוב האינטראקטיבי שבאתר – תגובת האתר למיקרו-פעולות של המשתמש בו וצורות הצגת נתונים ומדיה סופר מגניבה, מה שמעצים ביותר את חויית המשתמש. זהו תחום ייחודי לקו נקודה, להשתמש בתוספי עיצוב מהמתקדמים בשוק ולהכנס בעובי קורת ה-css כדי שחויית הגלישה באתר תהיה מקסימלית ומניבה.

וכמובן שהתאמת האתר נעשית לכל סוגי המכשירים שיכולים להציג אותו – מחשבי מסך רחב, מחשבים ניידים, טאבלטים ומובייל (טלפונים חכמים). עבודת העיצוב תצטרך להתחשב בצורות התצוגה האלו מראש.

דינמיקה

ופונקציונליות

האתרים שאנחנו בונים הם אתרים דינאמים, זאת אומרת שאין גבול לכמות התוכן שאתם בעצמכם יכולים להזין באתר: בלוגים, מוצרים למכירה, כרטיסיות מידע, מאמרי תוכן, או כל צורת הצגת נתונים שתרצו. אנחנו בונים ומעצבים לכם תבניות מתוחכמות ואפילו מורכבות מאד, ומה שנשאר זה להזין נתונים, להעלות מדיה ותמונות וסיימנו 🙂 כמובן שאנחנו בונים לכם גם איזור ניהול מותאם אישית, כך שלא תסתבכו עם זה בכלל.

בנוסף, הודות לטכנולוגיה, אנחנו בהחלט יכולים להציע מגוון רחב של פונקציונליות באתר – החל ממכירת מוצרים, ניהול יומן הזמנות (booking), בניית פרופילים ואיזורי משתמש, מפות מקושרות אינטראקטיביות, טפסים לניהול לידים, טפסים להעלאת פוסטים ע”י משתמשי האתר (לא רק ע”י המנהלים), 

שלבי העבודה

#1
אפיון ופריסה
"שלום! מי אתם? מה שלומכם? ומה אתם רוצים? איך אפשר ע"י מיתוג ואתר מעולה להעיף את הפרויקטים שלכם קדימה... בואו נעשה את זה חכם".
#1
#2
UX/UI
"אז יש לנו את התכנית הכללית ממה האתר בנוי, איך הוא בנוי ואיך הוא מחולק. בואו נעבוד עכשיו על אסטרטגיה בשביל למקסם את החויה החיובית מהאתר, ולהעלות ככל האפשר את הסיכוי שהמשתמש באתר יבוא לעשות פעולה חיובית, בשמחה מתוך הבנה ובטחון. בתהליך ה-UX (User Experience) נבנה זרימת אתר וואת השלד שלו, ובתהליך ה-UI (User interface) נעביר את המסרים והערכים בעזרת מיתוג מכוון ועיצוב מעולה".
#2
#3
בניית האתר ועיצוב מיקרו-אינטראקטיבי
"בניית האתר על פי הגדרות המיתוג של האתר, על פי הוראות ה-ux/ui, אבל הפאנץ' כאן זה שאנחנו לא אוהבים להקשיב להוראות. כי מנסיון - אחרי שהבנו את ההוראות, העשיה מפרה את היצירתיות (ודאי שתמיד נבחן את עצמינו שלא זלגנו יותר מדי לפסים אישיים)".
#3
#4
קידום
"כי מה תעשו עם אתר שנראה פצצות ואף אחד לא מכיר אותו. תהליך הקידום הוא תהליך רגיש, כי אנחנו מתעסקים בלהכיר את הלקוחות שלנו, את אלה שמתעניינים בנו, את אלה שירצו להשתתף איתנו. אנחנו נצטרך לאט לאט להכיר את הקהל שלנו כדי לפרסם אליו בצורה חכמה, ממוקדת, יעילה וחכמה. אה, כבר אמרנו?"
#4

אתרים לדוגמא

בואו נעיף אתכם

קדימה

מילאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, או צרו איתנו קשר ישירות במייל או בווטסאפ