אריאל מטבחים

מיתוג

אתר

“אריאל מטבחים” מייצרים מטבחי בוטיק כבר 14 שנים ברמת גימור גבוהה במיוחד, ביצירתיות גאונית ובדיוק עד לפרטים הקטנים ביותר. עם נסיון רב שנים אריאל יודע איך להתאים את החלומות של הלקוחות שלו לחלל הבית בצורה מושלמת, יותר טוב מכפי שהלקוחות בעצמם חשבו שיהיה. וזה רק מקצת הלקוחות ששמעתי במו אוזניי.

מטרת הפרויקט היה להביא לקוחות פוטנציאלים לבא לביקור בגלריה של אריאל הממוקמת באיזור התעשיה של הישוב מכמש במזרח בנימין. בשביל זה היינו צריכים לדייק את המיתוג של אריאל שידבר את הערכים המיוחדים שלו ויבלוט ביחודיותו משאר מותגי המטבחים בארץ, ולבנות אתר מעוצב שיציג את הפרויקטים של אריאל בצורה מרהיבה ומרשימה במיוחד, מהעיצוב הכולל והמרשים של המטבחים ועד לרמת הגימור בצילומי תקריב עד לסנטימטר.

צבע ראשי

צבע משני

צבע משלים

מיתוג

תהליך המיתוג של אריאל התמקד בלהביע אותנטיות ואיכות מדוייקת. השתמשנו בסמל מונוגרמי שגם מסמל שלמות וגם מגיע מעולם הוינטאג’, סגנון שאריאל לא נמנע מלהתמקד בו לרוב ומסמל אותנטיות, משפחתיות וחמימות – הערך של המטבח בעיני אריאל, כליבה של גיבוש המשפחה.

דיגיטל

כאמור, מטרת האתר היא להביא לקוחות לגלריה של אריאל, וזה ע”י החויה המותגית הייחודית עם הניחוח הביתי לצד תצוגת הפרויקטים של אריאל בצורה מרהיבה ומרשימה. גלריית הפרויקטים היא גלריה חכמה ודינאמית שמועלה ומתעדכנת ע”י הלקוח עצמו, ויש בה גם מערך היררכי של תמונות תצוגה, גם גלריית תמונות, גם תיאור קצר של אריאל על אופי ותהליך הפרויקט בהיבט המקצועי וגם המלצת בעל הפרויקט על העבודה של אריאל. כל זה כדי להפוך כל פרויקט לא לסתם תמונה, אלא לתוכן עגול וחוייתי שיחבר רגשית בין המתבונן למותג.

אריאל אטינגר

בעלי הגלריה והנגריה

עיצוב קאבר לסינגל החדש של אביעד "רק עוד קצת"

אתר תדמית לחברת אקובית

עימוד ועיצוב ספר "מפתח עין איה"

עיצוב ופיתוח אתר מכירתי ל"רפאל" הילינג

מיתוג ועיצוב לוגו לבית הספר לקולנוע יהודי יד בנימין

מיתוג ועיצוב פולדר לסבה חשבונאות

עיצוב קאבר לסינגל החדש של אביעד דרף

מיתוג לחברת אקובית בע"מ

עימוד ועיצוב ספר "בלבב שלם"

טוען עוד...