מבט חדש

אתר

אפיון, עיצוב ובניה מחדש של אתר החדשות “מבט חדש” – אתר החדשות הטובות של ישראל, בארץ ובעולם. באתר יותר מ-30 מדורים ומוספים, בעיצוב מרהיב וחדשני עד שפשוט כיף לקרוא חדשות, ועוד חדשות טובות או חדשות באורח חיובי.

הפרויקט כלל גם עיצוב פריטי מיתוג, פרסומות, באנרים, מצגת למשקיעים והמרה והתאמה לאפליקציה הזמינה להורדה באנדרואיד וב-IOS!!

דיגיטל

אתר תוכן המורכב מקטגוריות מגוונות של מאמרים וכתבות. לאתר יש צוות רציני של כתבים המעלים מדי יום כ-10 כתבות ביום, כך שבניית האתר הייתה צריכה להיות בסביבת פיתוח מקבילה לפעילות השוטפת.

האתר מתאים להוות כאפליקציה, לשם כך עיצבנו את התפריט בתחתית המסך, כדי שיהיה יותר נח מבחינת נגישות. בנוסף הקפדנו על באנרים והנעות לפעולה “בילד אין” כדי לאפשר מיקרו-אינטראקציות והנפשות מורכבות יותר.

לאתר בנוסף יש אפשרות להתחברות משתמשים לצורך תגובה על פוסטים, איזור לדיווח על “משהו טוב שקרה” למשתמשים באתר, “מבט עסקי” – מערכת המציגה בעלי עסקים שעושים טוב, עם כרטיס לכל עסק, מבט Premium לבניית מעגל תומכים אסטרטגי, אתר מקביל באנגלית שנקרא “Positive Angle”, מדורים, מוספים, מבזקים ועוד ועוד…

שמואל זילברג

יזם

“מאז שירמיה נכנס לתמונה, כל האתר והאפליקציה השתנו לחלוטין, וכמות הטראפיק זינקה למאות אלפים! ירמיה הוא הרבה מעבר לאיש מקצוע. הוא נכנס לפרויקט בהתמסרות, שותף בתחומים שהם הרבה מעבר לחובתו המקצועית. בעולם הזה, אישיות כזו זה דבר נדיר מאוד. מאז אנחנו בקשר רציף לאורך כל הדרך.”

עיצוב ובניית אתר לצלם יניב ישר

מיתוג ועיצוב פולדר לפרויקט "עוצמות"

מיתוג ועיצוב לוגו לסבה חשבונאות

מיתוג ועיצוב כרטיס ביקור לסבה חשבונאות

מודעת התנעה ל"עוצמות"

עיצוב ופיתוח אתר לחברת Xtra-Events

מיתוג ועיצוב רולאפ לאביאל כהן

מיתוג לפרויקט "זמירות"

עיצוב פריטי מיתוג לחברת אקובית בע"מ

טוען עוד...