תנועת עשרת

מיתוג

אתר

מיתוג מחדש לתנועת “עשרת” – תנועה להפצת הבשורה והמסר האוניברסלי של “עשרת הדברות”. עשרת הדברות אלו עשרת העקרונות היסודיים של תורת ישראל, שמלבד זאת הן עיצבו את התרבות האנושית עד לימינו אנו עד שהפכו להיות בעלי קונצנזוס גלובלי.

מטרת התנועה היא להעמיד את עשרת הדברות ולפתח מסביבם שיח במטרה להביא את העם ואת החברה בכלל לשלום ולתקשורת הדדית בהיות “עשרת הדברות” בסיס מרתק להסכמה בלתי מעורערת.

לתנועה מגוון פעילויות חברתיות ופרויקטים, שאת תמצית ערכי המסרים ביטאנו בלוגו ושפה מותגית, ושיקפנו באתר תדמית ותוכן שהומר גם לאפליקציה.

מיתוג

מטרת המותג היא להנחיל את ערכי עשרת הדברות לעם ישראל על כל גווניו, דרך התרכזות בערכים הגלובלים שלהם, ובכך לפתוח את העם להקשבה הדדית, הפנמה ופתיחות, מה שיחזק את כח האחדות בעם. תהליך המיתוג, מלבד הבעה גרפית ויצירת שפה עיצובית שתבטא את ערכי המותג, היתה גם להיחשף למגוון ציבורים וקהלים שונים בעם ישראל, להגביר את תחושת הבטחון של הציבור בתמיכה ובהשתתפות פעילה בתנועה – בתרומות, בפעילויות, בהדרכות ובשיתופי פעולה ולטווח הרחוק יותר – לאפשר כניסה לסדר היום בתהליכי מפתח ברמה המדינית, הפוליטית והתרבותית – ע”י תדמית נכונה וקוהרנטית.

עשרת הדברות, לפי כל זה, הם הלב של העם, שהתורה היא מורת דרכה בהיסטוריה. טלטולי הדורות האחרונים אולי הרחיקו אותנו ממנה אבל היא נשארה ב”הבלא דגרמי” של תודעתינו ומשם היא לא יכולה להפרד. אלו עשרת הדברות שמפעמות את חיותינו בעורקינו ובכוחה לרתום את הלב של כל אחד ללב אחד משותף בדרך ליעודינו הנצחי.

הצבעים שנבחרו הם גרדיאנט בשם “can you feel the love tonight” כדי לבטא את האוירה המכילה והמחבקת של התנועה. הפונטים שנבחרו “קדם סנס” לכותרות ו“אפק” לרץ, בשביל לחבר חדש עם ישן, עתיק עם מודרני. אוטנטי עם דיגיטלי.

דיגיטל

מטרות האתר היו גם ליצור תדמית בטוחה, חיובית ומהודרת לחזון ולעשיה של התנועה ולהניע לפעולה של השתתפות ותרומה. בנוסף האתר נועד כדי לרכז בו את כל סוגי התכנים והפעילויות של העמותה גם ברמת העשיה הדיגיטלית וגם ברמת התיעוד והצגת הפרויקטים.

מבין התכנים שבאתר:

  • עמודי תדמית (בית, אודות)
  • איזור תוכן ממודר עם ארכיון פודקאסטים, VOD ומאמרים
  • מערכת הצגת פרויקטים כולל הנעה לפעולה של הורדה / הרשמה / רכישה
  • איזור אישי, הרשמה והתחברות
  • איזור להצגה ורכישה של קורסים ופרויקטים
  • איזור הזמנות של סדנאות, מערכים והרצאות
  • תרומה מקוונת

בנוסף האתר מוצע להורדה בחנויות האפליקציות, ולצורך זה הוספנו עמוד ייעודי לאפליקציה לניווט קל, הרשמה והתחברות.

מתניה זילברברג

מנהל התנועה

סוף סוף לתנועה יש בית דיגיטלי! יש לאן להפנות אנשים, ויש מקום לאחסן את כל התוכן הנפלא שלנו! העבודה עם ירמיה היתה תענוג צרוף: מקצועיות ללא פשרות, ומחשבה עמוקה על הצרכים שלנו גם קדימה! אפשרה לנו גם בזמן העבודה להשתפר כתנועה מכיוון שנדרשנו לחשוב על כל עניין בצורה רצינית ומהותית.”

אתר תדמית לחברת אקובית

מיתוג, עיצוב ובניית אתר ל"הלל מסעות"

עיצוב קאבר לסינגל החדש של אביעד "רק עוד קצת"

מיתוג ועיצוב פולדר לפרויקט "עוצמות"

מיתוג וקריאייטיב לחברת אקובית

מיתוג ועיצוב לוגו ליקב מבשר

מיתוג ואתר לחברת BackIn

מיתוג ופרסום לקלידן

מודעת התנעה ל"עוצמות"

טוען עוד...