אתר חדש min

אביעד דרף

מיתוג

קריאייטיב

לוגו תשפב-02

אביעד ויונה דרף, זוג אנשים מדהימים ומיוחדים ביותר, שלקחו את הקשיים בחיים לתנופה ולעליה מתמדת, וקוראים לעולם גם הם לנצל את האתגרים לתנופה.

לאביעד ויונה דרף נולדו 2 ילדים בעל תסמונת נדירה הנקראת “מורקיו”, וביחד הם בנו הופעה מוזיקלית המתארת את הנפשיות של התהליך שהם עברו עם הידיעה הזאת. אביעד בעצמו גם אומן, יוצר וזמר. התהליך שעברנו ביחד הוא תהליך של מיתוג, בניית דף נחיתה למופע ושל עוד קריאייטיב מזדמן.

מיתוג

המסר של אביעד הוא מוזיקה אותנטית שמדברת בגובה העיניים, מזדהה עם רגשות של כל אחד ומתרגמת אותם לרצון והשתוקקות לקדושה וקרבת אלהים.

הואיל והשירים של אביעד מדברים על החיים על רב גוניותם, הייתי צריך לשלול איזשהי התעסקות טכנית בתחום מסוים, מה שהביא אותי לעצב לוגוטייפ, מה שישדר רק אופי, כיאה לאותיות. האותיות הרחבות שנחשבות כאותיות “נמוכות” מבטאות שפלות רוח וענווה; הצבע החום, צבע “אדמתי” בא להזדהות עם היסוד המקורי של כולנו, האדמה ממנה באנו ואליה נשוב; הסריפים ינסו להתחבר לאוירה ישנה ומסורתית, יחד עם סגנון חדש ישן של הפונט (קדם סריף, אאא) ומשחק כאילו רנדומלי קל של סיבוב/קנה מידה של האותיות.

דיגיטל

מפני שעיקר תכלית האתר הוא סגירת הופעות, בנינו לאביעד אתר תדמית שיציג מקצת פעילותו ויניע ליצירת קשר אודות הזמנת מופע.

לאביעד ויונה דרף 2 הופעות, מופע של אביעד ומופע זוגי אודות סיפור חייהם. למופע הזוגי שלהם בנינו דף נחיתה ישן שאותו צירפנו לאתר יפיפה שמרכז את הפעילות האומנותית שלהם: שירים, סיפורים, סרטונים, לוח הופעות, אקורדים ומפרטי המופעים השונים.

אופליין

כחלק מסבובי ההופעות, יצרנו חויית צופה/מעריץ בעיצוב סדרת מרצ’ בחולצות ופריטי ביגוד אחרים. כמו כן, באלבומים דיגיטלים ופיזיים (בדיסק און קי), מודעות פרסום לעיתונות ולדיגיטל, עיצוב קאברים לנגנים מקוונים וכדו’.

אביעד הכי טוב

אביעד דרף

זמר, אומן ויוצר

“ירמיה היקר כמה שאתה מוכשר וואוו! תודה על כל הגרפיקות המקצועיות והמדהימות שעשית לי. תענוג. תודה רבה! ה’ יצליח דרכך. באהבה, אביעד.”

מרצ' לאביעד - חולצה

מיתוג להודיה

חוברת התנעה מפלגת "נעם"

עיצוב קאבר לסינגל החדש של אביעד דרף

מיתוג ואתר אינטרנט לBackIn

מיתוג ועיצוב פולדר לפרויקט "עוצמות"

עיצוב ופיתוח אתר מכירתי ל"רפאל" הילינג

עימוד ועיצוב ספר "מפתח עין איה"

מיתוג, עיצוב ובניית אתר ל"הלל מסעות"

טוען עוד...