מיתוג ועיצוב אתרים

BK Alliance Nadlan

מיתוג

קריאייטיב

אלינס נדלן סופי וריאציות-13

משרד שמטפל בכל ענייני הנדל”ן מא’ ועד ת’ – תיווך, קניה ומכירת נכסים, שירותי עורכי דין ונוטריון, רישוי, עיצוב פנים, ליווי קבלני ואחזקת נכסים.

העבודה הקיפה מיתוג שלם כולל עיצוב לוגו, פוסטים לסושיאלס, כרטיסי ביקור ופריטי מיתוג נוספים ובעיקר – אתר אינטרנט מדהים ודינאמי, סופר שימושי, המהווה מרקט-פלייס לנכסים שנמכרים, בלוג ותוכן תדמיתי מעוצב בטעם טוב וביצירתיות מיוחדת.

מיתוג

המסר העיקרי הוא יוקרה. בסוף, נדל”ן זה עסק יקר, אולי העסק הכי יקר שכל אדם צריך להתמודד איתו בחיים על פי רוב, ולכן לקוח צריך להיות משוכנע שמה שהוא משלם עליו הרבה כסף הוא באמת יוקרתי.

אז יוקרה נושקת למושג האצילות – להיות גבוה גבוה מעל המון העם, אצל השרים והמלכים. ואיך אפשר לעלות גבוה, פיזית ומטה-פיזית? צריך דבר ראשון ממשק כמה שיותר מינימלי עם הארץ הנמוכה. לכן יוקרה מתבטאת בטיפוגרפיה צרה וגבוהה. אבל לא תמיד.

אם נשלב את תחום הנדל”ן שבא מעולם התוכן של כספים וטפסים ורשיונות וחוזים משעממים, נפגש עם האות הסריפית, וכדי ל”ייקר” אותה נקצין את הניגודיות בין הקוים האופקיים לאנכיים, ולאו דווקא אלא נדמה את הכתב כאילו נכתבה בעט ציפורן יוקרתית. אם נקצין את זה עוד יותר נוכל להעלים קוים מהאות, וככל שנעלים קוים מהאות מחד, כל עוד עדיין נשמור על הצורה המזהה של האות מאידך, יצא לנו כבר לוגו מבריק, כזה שהמח האנושי משלים אותו לבד ומביא את המתבונן יותר לאהוב אותו. כך עובד עקרון הגשטאלט.

דיגיטל

האתגר היה להציג את הענפים השונים בפעילות החברה בצורה של תהליך, כדי שהמשתמש יבין את הפתרון המקיף ההולך מן הקצה אל הקצה – שזה עיקר הבידור והערך של החברה בתחום הנדלן.

זה התבטא בעיצוב העמודות בעמוד הבית, בתפריט ובאיזורים השונים המציגים את השירותים ו/או את ההטבות של החברה.

לכל אגף השתדלנו לפתח מערכת ייחודית אינטראקטיבית למשתמש: לדוגמא בתחום התיווך שמנו ממש חנות נכסים שמציג את הנכסים שיש למכירה, את כל הפרטים על הנכס, דף נחיתה לכל נכס לפרסום ושיווק ברשתות וכמו כן אם הנכס נמכר או הושכר הדבר צויין ולא היה ניתן לראות עוד פרטים על הנכס.

כמו כן מקום לשליחת מסמכים בתחום הרישוי, קביעת תאריך ביומן לפגישת ייעוץ בתחום עיצוב הפנים, פניות בתחום התחזוקה וכן הלאה.

עבודה מרתקת בהחלט.

דני חדש

דניאל בנקמון

מנהל משרד

“ירמיה בנה לנו את האתר במקצועיות וברמה הגבוה ביותר ובעיקר במהירות. ממליץ בחום חוסך הרבה כאבי ראש ונותן שירות מדהים! עיצוב ברמה גבוה, יצירתי, מחדש ומתאים את העיצוב בדיוק לצרכים של העסק תוך כדי ירידה לפרטים הקטנים ביותר.”

אתר תדמית לחברת אקובית

עיצוב ופיתוח אתר מכירתי ל"רפאל" הילינג

אתר תדמית לזמר אביעד דרף

עיצוב ופיתוח אתר ל"רפאל" הילינג

מיתוג ועיצוב שיווקי לסטודיו "טופ"

מיתוג ועיצוב מחברת ממותגת לפרויקט "עוצמות"

מיתוג לחברת סבה חשבונאות

מיתוג ועיצוב כרטיס ביקור לסבה חשבונאות

עימוד ועיצוב ספר "מפתח עין איה"

טוען עוד...