מסכים רספונסיביות מובייל - min

אקובית

מיתוג

אקובית - לוגו-02

אקובית  היא חברת ניהול משק מים של ישובים שהתפתחה באיזור בנימין והשומרון. לאחר כ-14 שנות פעילות, החברה מתרחבת ומציעה גם שירותים בניהול משק החשמל וניהול משרד כלומר ניהול תושבים, ספקים וגביה, כשאת כל זה היא עתידה לרכז בתוכנת סנכרון מתקדמת ותשתף נתונים עדכניים בצורה חכמה בין המזכירויות, התושבים והספקים.

שירותי החברה הן ממש כגאולה, הן למזכירויות הישובים והן לתושבים, שע”י שהחברה תאפשר בקרה ויכולת ניתוח חכמה ומקצועית של התזרים הישובי שגם תוכל לזהות תקלות בתשתיות הישובים שעלולים לעלות לישוב ולתושב הרבה כסף. כמו כן יכולת הגביה תוכל להיעשות ע”י תעריף חכם באופן שכל הצדדים ירויחו ועוד שיעשה באופן נח ואיכותי.

צבע ראשי

צבע משני

צבע משלים

מיתוג

המותג צריך לשדר חדשנות מקצועית ואיכותית בתחום תשתיות ההתיישבות, בעיקר בתחום המים והחשמל – חדשנות טכנית וטכנולוגית בממשק ידידותי גם למשתמש הקצה, הלא הם התושבים.

הסקיצה שנבחרה היא לוגוטייפ בנוי מאותיות מקוריות (לא מבוסס פונט קיים), טיפוגרפיה מונוליינית קצת עבה מהרגיל עם חללים מושלמים וגיאומטריה פשוטה ככל הניתן, מה שגם יוצר טיפוסי אותיות יצירתיות ולא שגרתיות (לדוג’ באות y ובאות t). הטיפוגרפיה מבטאת חדשנות טכנולוגית וחכמה, קצת מוחצנת אבל ידידותית ונחמדה. מעל האות i הכפלנו את הנקודה כך שיעביר מסר מתחום המים – התחום בו החברה מתמחה כבר מעל עשור. הצבע הכתום מזכיר גם את תחום החשמל שבו החברה גם מתעסקת.

דיגיטל

אתר תדמית לחברה, המציגה את חזון החברה ואת תחומי השירותים שבהם היא נותנת שירות ומניעה לפעולת יצירת קשר לקביעת שיחת ייעוץ – שירות בתשלום שפיתחנו יחד עם החברה, עם תכנית ותוצר שעומד בפני עצמו לכל מי שרוצה ייעוץ מקצועי עם דו”ח בקרה וניתוח מבוסס על תזרים הישוב. בסוף תהליך הייעוץ החברה תוכל להציע לישוב לנהל את התשתיות ע”פ הדו”ח שהוציאה בשיחת הייעוץ.

אופליין

כחלק מתהליך המיתוג יצרנו לחברת אקובית פריטי מיתוג לעסק, שביניהם כרטיסי ביקור, פולדר, שלט לעסק, חתימה למייל ובלאנק.

יונתן הנה

מנכ"ל החברה

עיצוב קאבר לסינגל החדש של אביעד "רק עוד קצת"

אתר תדמית לחברת אקובית

עימוד ועיצוב ספר "מפתח עין איה"

עיצוב ופיתוח אתר מכירתי ל"רפאל" הילינג

מיתוג ועיצוב לוגו לבית הספר לקולנוע יהודי יד בנימין

מיתוג ועיצוב פולדר לסבה חשבונאות

עיצוב קאבר לסינגל החדש של אביעד דרף

מיתוג לחברת אקובית בע"מ

עימוד ועיצוב ספר "בלבב שלם"

טוען עוד...