הצגת האתר תדמית במחשב ננייד

רפאל הילינג

אתר

לוגו אתר רפאל

הודיה רפאל היא מומחית ברוקחות טבעית למוצרי קוסמטיקה, אוירה ומוצרי מזון טבעיים המועשרים בצורה חכמה בצמחי מרפא הנותנים פתרונות הוליסטים לאורח החיים הבריא ע”פ הבריאות הטבעית. הסיפור של רפאל נרקם באהבתה לטבע, לקוסמטיקה, לבריאות, לאהבה בעצמה, ולאחר שהלכה ללמוד מהמומחים את סודות הרוקחות הטבעית והרפואה הטבעית, היא הקימה עם בעלה את בית המלאכה רפאל בחולון.

הודיה מוכרת דרך האתר מגוון רחב של מוצרי בוטיק, נעשים בעבודת יד. במקביל הודיה מעבירה סדנאות, טיפולים וסדרות תוכן אודות צמחי המרפא ובריאות טבעית.

דיגיטל

קוסמטיקה אורגנית זה פרדוקס עיצובי, כי האורגניות מתבטאת בקווים טבעיים רנדומליים חסרי חוקיות מהודקת, לעומת האסתטיקה שמתבטאת בפשטות גיאומטרית. באתר הזה הצלחנו לשלב את שניהם בצורה הרמונית להפליא, מה שיצר אתר מהמם שגורף מחמאות וקניות.
באתר מערכת e-commerce עם מערכות סינון AJAX, מידור טקסונומי מתקדם ועמודי מוצר דינאמים עם הצגת סוגי נתונים בהתאמה אישית – תמונת אוירה לכל מוצר לצד תמונת המוצר, רכיבי מוצר, ליסטינג המלצות על כל מוצר, הוראות שימוש לכל מוצר, 3 סוגי טקסונומיה: קטגוריות, תגיות מוצר וצמחי מרפא. בנוסף באתר דפי נחיתה לשירותים הנוספים ש”רפאל” מעניקים. בעתיד יתפתח באתר גם הסבר על כל צמח מרפא עם המוצרים השייכים לכל צמח.
כל הטוב הזה עטוף בחויית משתמש מדהימה עם גרפיקה ועיצוב מהממים ואינטראקטיביות משחקית מהנה. כל מי שיכנס לאתר ישבה בקסם שהוא מפיץ. מוזמנים להציץ:

הודיה רפאל

רוקחת טבעית

“ממש שמחתי לקבל ביצועי עבודה ברמה גבוהה, עם טוב ועם הרבה מקצועיות. קיבלתי מיתוג נכון וחשיבה עיצובית מרהיבה עם המון טיפים לעיצוב נכון שלקחתי לעצמי בפעילות השוטפת של העסק.”

אתר תדמית לחברת אקובית

מיתוג, עיצוב ובניית אתר ל"הלל מסעות"

עיצוב קאבר לסינגל החדש של אביעד "רק עוד קצת"

מיתוג ועיצוב פולדר לפרויקט "עוצמות"

מיתוג וקריאייטיב לחברת אקובית

מיתוג ועיצוב לוגו ליקב מבשר

מיתוג ואתר לחברת BackIn

מיתוג ופרסום לקלידן

מודעת התנעה ל"עוצמות"

טוען עוד...