הצגת האתר דרך מחשב נייד

Xtra Events

אתר

לוגו מלוטש אקסטרה

איתן טבק הוא מפיק אירועי שמחה יוקרתיים ומעניק ליווי מקיף מהתחלת המחשבה על האירוע ועד לקבלת התמונות מהצלם. איתן הופך כל אירוע לאירוע מרגש ומלהיב, ובעיקר מעצים את השמחה לבעלי השמחה אשר בזכותו הם יכולים להתרכז בשמחתם ולא בלחץ של ההתנהלות הטכנית.

צבע ראשי

צבע משני

צבע משלים

דיגיטל

הרעיון היה להעביר את החלומיות של האירועים, השמחה, היוקרתיות, הערך, החשיבות – ומתוך כך לדבר על השירותים של XTRA ככאלה שיעניקו את החויה הזאת מהאירוע, לא רק למוזמנים אלא אפילו ובעיקר לבעלי השמחה.

המסך הראשי בנוי מגלריית תמונות עם אנימציית “קן ברוס” עדינה עטופה במסגרת עננית שמקבלת אנימציית תזוזה בגלילה. האנימציה והאינטראקטיביות מכניסים את המשתמש לחויה מיד ומעבירים לו מיד את הרושם החזק אודות התכלית של השירות של XTRA.

הפריימים בנויים על ציר המלבן הצר, מה שמשדר עוצמה ויוקרה, גובה, אצילות. בלי עיגולי פינות כדי להעביר את ערך השלמות המקצועית.

A15I1921

איתן טבק

בעלים של חברת Xtra Events

“תקשורת מצויינת, מענה מהיר ותוצאות מצויינות! קיבלתי אתר אינטרנט מושלם לעסק שלי. חלון ראווה מרשים ביותר ללקחות פוטנציאליים, כל זה תוך נכונות להתאים את הכל לשגעונות שלי ובהתאמה אישית של האתר. אני מרגיש שהלקוחות שעברו דרך האתר תופסים את העסק כי עסק רציני יותר ומקצועי יותר בזה שהם פשוט סוגרים עסקה יותר בקלות.”

מיתוג ופרסום לקלידן

מיתוג אפליקציית "הלל מסעות תודעה"

עיצוב ופיתוח אתר ל"רפאל" הילינג

אתר תדמית לזמר אביעד דרף

מיתוג, עיצוב ופיתוח אתר תדמית ופעילות לפרויקט "עוצמות"

עימוד ועיצוב ספר "מפתח עין איה"

מיתוג ואתר לחברת BackIn

עיצוב גב במה ללהקת "שירת הלב"

מיתוג לחברת BackIn

טוען עוד...