תנועת עשרת

מיתוג מחדש, עיצוב ופיתוח חויית מותג דיגיטלית באתר ואפליקציה שתרכז את הפעילות העניפה של התנועה ותפיץ את החזון הנהדר בכל הגוונים האפשריים!

רפאל הילינג

אפיון, עיצוב ופיתוח אתר קטלוגי למותג תכשירי קוסמטיקה ותזונה טבעית בעבודת יד העשירים בצמחי מרפא. לכל מוצר רשימת רכיבים, הוראות שימוש והמלצות של לקוחות. אתר עשיר בתוכן כגון מתכונים ומידע אודות צמחי המרפא, עטוף בעיצוב מרהיב!

Xtra Events

הצגת האתר תדמית במובייל

אפיון, עיצוב ופיתוח אתר תדמית חלומי לחברת הפקת אירועי יוקרה לחתונות ובר מצוות.

BackIn

מיתוג פרויקט ועיצוב ופיתוח אתר OnePager מהמם לחברת BackIn שמתמחה בהחזרי מס לשכירים. האתר כולל שאלון התאמה שמסנן לידים רלוונטים.

אקובית

מיתוג, אפיון, עיצוב ופיתוח אתר תדמית ותוכן לחברת EcoBuyit המתמחה בניהול תשתיות מים, חשמל וגביה לישובים. באתר פירוט אודות שירותי החברה, מערכת תכנים ושיקוף עדכני של איכות המים בכל ישוב. כל האתר מתעדכן ע”י הלקוח באופן עצמאי ע”י פיתוח מערכת ניהול נוחה וקלה לתפעול. עם האתר התלווה עיצוב אפליקציה שטרם נגמר תהליך הפיתוח.

BK Alliance Nadlan

אתר לחברת BK Alliance Nadlan המספקת שירותים מקיפים בתחום הנדל”ן. באתר מאגר נכסים בבלעדיות החברה להצעה למכירה/להשכרה וכן מצוין אם הושכר/נמכר הנכס. לכל נכס פופאפ ועמוד נחיתה משלו המפרט את פרטי הנכס, כשמאגר הנכסים מתעדכן עצמאית ע”י הלקוח. אתר שסגר עשרות עסקאות תיווך!!

אביעד דרף

מיתוג עם עיצוב ופיתוח אתר תדמית מניע לפעולה לזמר והיוצר אביעד דרף ולאשתו, בהם הם משווקים את המופע המשותף שלהם ואת המוזיקה המקורית של אביעד.

עיצוב כ. ביקור לחברת אקובית בע"מ

עיצוב ופיתוח אתר לחברת Xtra-Events

מיתוג, עיצוב ופיתוח אתר תדמית ופעילות לפרויקט "עוצמות"

מיתוג ופרסום לקלידן

עיצוב ופיתוח אתר מכירתי ל"רפאל" הילינג

מיתוג ועיצוב פולדר לפרויקט "עוצמות"

מיתוג לחברת BackIn

מיתוג, קופירייטינג ועיצוב תוית ליקב "מבשר"

מיתוג ועיצוב מחברת ממותגת לפרויקט "עוצמות"

טוען עוד...